• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla NLP Eğitimi

Muğla NLP Eğitimi
NLP Eğitimleri

1970’li yılların başında, dilbilimci John Grinder ile matematikçi Richard Bandler, başarıyı meydana getiren etmenleri merak ettiler. Niçin kimi insanlar başarıyı elde edebiliyorlar ve kimileri ise bundan mahrum kalıyorlar. Başarılı olanları diğerlerinden ayıran en önemli etmen neydi?

Ve birbirinden farklı alanlarda faaliyet gösteren, fakat çok başarılı oldukları ispatlanmış insanları incelemeye başladılar. Bu insanlardan bazıları, Virgin Satir (Aile Terapisti), George Bateson (Antropolog), Fritz Persl (Gestaltın kurucusu), Milton Erickson (Modern hipnoterapinin kurucusu)’dır.

Muğla NLP Eğitimi İş Yaşamınızda Size Neler Sağlar? 

Hedef belirlemek: Tüm duygu, düşünce ve davranışlarınızı harekete geçirecek hedeflerinizi nasıl belirleyebilirsiniz?
Duyguları yönetmek: İş yaşamınızdaki olumlu duygularınızı artırmak ve olumsuz duygularınızdan kurtulmak performansınızı ne kadar artırır? 
Kişisel motivasyonu sağlamak: Kendinizi en iyi şekilde motive etmeyi öğrenmek başarınızı ne kadar artırır? 
Davranış ve alışkanlıkları yönetmek: Hedeflerinize götürmeyen davranış ve alışkanlıklarınızı değiştirmek ve yerine hedefe götürecek olanları oluşturmak size ne avantaj sağlar? 
Ekip içi iletişim ve ilişkileri geliştirmek: Yönetici, iş arkadaşı ve astlarınızla iletişim ve ilişkilerinizi geliştirmek ekip başarınızı nasıl etkiler? 
Satış hedeflerine ulaşmak: Müşterileriniz ile iletişim ve ilişkilerinizi geliştirmek satış hedeflerinize ulaşmanızı nasıl etkiler? 
NLP, geliştirdiği araç ve tekniklerle iş dünyasında değişime hızlı uyum sağlayan ve çalışanlarının performanslarını sürekli artırıp pazarda rekabet avantajı yaratan öncü şirketlere hizmet etmeye devam etmektedir.

Muğla Nlp Eğitimi Size Ve Ailenize Neler Kazandırır?
 
Bilinçdışı Zihnin Öğrenme Becerileri:

Bilinçdışı zihnin çalışma prensiplerini öğrenerek, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı hangi şekilde öğrendiğinizi keşfedip, sizi hedeflerinize doğru götürecek yeni alışkanlıkları nasıl kazanacağınızı yaşayarak öğreneceksiniz.

İletişim:

Aileniz, arkadaşlarınız ve iş hayatınız içerisindeki insanlarla iletişim etkinliğiniz önemli derecede artacak. Aynı zamanda kullandığınız dil ve kelimelerin bütün davranışlarınızı ne şekilde programladığını ve bunun da sizin dünya deneyiminizi doğrudan nasıl etkilediğini anlayacaksınız.

Muğla NLP Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla NLP Eğitimi tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
Muğla NLP Eğitimi başlıklı 1677 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın