• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla NLP

Muğla NLP
Muğla NLP

Muğla NLP eğitimi programları ile kişinin farkına vardığı bir diğer konu da; yanlış bir düşünce yapısının tetiklediği davranışlar yüzünden her konuda başarısız olan insan, arzu ettiği sonuca ulaşabilmek için öncelikle düşünce yapısı ve izlediği yöntemleri değiştirmelidir.

Değişim ve gelişimi içeren Muğla NLP sezgisel ve eğlencelidir. Muğla NLP, bütün iniş ve çıkışlarıyla dünyayı ve insanları nasıl tanıdığınız, neyi nasıl yaptığınız ve kendi gerçeklerinizi nasıl yarattığınız konusundaki deneyimlerinizle ilgilidir.

Duygularının yoğunluğu, keskinliği, büyüklüğü, sıklığı, derinliği ve yeri onlar için önemlidir. Hangi temsil sistemini ağırlıklı kullanıyorsak o sistem düşünce algılarımızı ve davranışlarımızı oluşturmada yönümüzü belirler. Buna bağlı olarak birçok insan, sporda, sanatta veya müzikte “hiç iyi değilim” diyerek kendini sınırlandırmaktadır. Oysa bu insanlar, o yöndeki gerekli olan sistemlerini geliştirmemişlerdir. Birçok insanın iddia ettiği gibi yeteneklerimizin doğuştan gelmediği söylenmektedir.

Muğla NLP; insanların zannettiği gibi kişinin kariyerinde üst noktalara gelmesi için mucizeyi yöntemler gösteren bir öğreti değil, tamamen kişinin yaşadığı dünyayı algılayış biçiminin geliştirilmesini inceleyen bir alandır. İnsanların yaşadığı evreni algılamasını sağlayan 5 duyu organı, kişinin beynindeki “algısal gerçekliğin” oluşmasını sağlar.

Muğla Nlp Nerelerde Kullanılır?

Değişim süreçlerinde
Kişinin geleceğinin planlanmasında
İstediğimiz hedeflere ulaşmamızda
Motivasyonun sağlanmasında
Beynimizin etkin çalıştırılmasında
Panik atak, depresyon,  kekemelik gibi durumların ortadan kalkmasında
Kariyer planlamışında
Kişisel ve çevremiz ile olan iletişimlerimizde
İnsan kaynaklarında 
Geçmişte yaşadığımız acı tecrübelerin silinmesinde
Öğrencilerin sınav stresinin ortadan kalkmasında

Muğla NLP ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla NLP tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla NLP başlıklı 1193 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın