• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla NLP ( Nöro Linquistic Programming )

Muğla NLP ( Nöro Linquistic Programming )
Muğla NLP

Geleceği kazanmak için, ilk önce kendimize bakma, hatayı kendimizde arama zamanı çoktan geldi. Toplum olarak bunun farkına vardık. Kısaca Muğla NLP olarak tanınan ve beynimizi anlama ve onu en etkin biçimde kullanma yollarını öğreten Beyin Dili Programlama büyük ilgi görmektedir. Bu ilgi, sadece bizde değil tüm dünyada vardır. Peki, tüm dünyada bu kadar ilgi gören Muğla NLP ne anlama gelmektedir.

İş dünyasında ağırlıklı olarak Robert Dilts ve John La Valle önderliğinde ilerleyen Muğla NLP, şirket çalışanlarının performanslarını artırmalarına önemli ölçüde destek vermesiyle şirketler tarafından tercih edilmektedir.

Tahsiliniz ve mesleğiniz ne olursa olsun, çalıştığınız alanda muhtemelen, epey etkili olacak ve sizin açınızdan, öteki insan ya da insanlar açısından önemli özgül sonuçlar almanıza izin verecek şekilde, bir başkasıyla etkileşime girme deneyimi yaşamışsınızdır. Bu bazı önemli bilgilerin iletilmesi ya da öğrenilmesi, bir satış, bir problemin çözülmesi ya da bir başka şey olabilir. Bu deneyimin ertesinde halinizden hoşnut olsanız da, bu olaya özgün bir nitelik kazandıran, onu benzer olaylardan ayıran şeyin ne olduğu; iletişiminizin etkililiğini, hızını ve zarafetini normal bir durumdan farklı kılan şeyin ne olduğu hakkında gerçek bir fikir edinememiş olabilirsiniz.

Muğla NLP hayatımızın her alanında kullanabilir. Arzu ettiğimiz hayata doğru daha sağlam adımlarla ilerler, hedeflerimize ulaşabiliriz. Kişisel mükemmelliğe giden bir sanat ve bilim dalı olarak adlandırılmaktadır. Psikoloji, sosyoloji, felsefe dilbilimi gibi birçok bilim dalından faydalanılmıştır. Muğla Nlp ’yi öğrenen kişi bilgi ve algılarını daha öncesinde imkansız gibi görünen şeyleri gerçekleştirmesine yardımcı olabilir. NLP bir yöntemdir. Gerçekten değişip, yeni biri olmak eski alışkanlıklarınızdan vazgeçerek, geçmişinizde yaşadığınız acı izlerin ve negatif duyguların etkisinden kurtulup silmek, cesaret ister. Hayatımızı değiştirip, farklı sonuçlar almak istiyor isek, farklı şeyler yapmalıyız. NLP kişinin kendisi ve diğer kişiler ile olan iletişimini kolaylaştırır.

Her davranışımızın temelinde derin yapıdaki kodlamaları ifade eden geri besleme sürekli olarak yapılmaktadır. Bu çerçeve içinde ve dışında kalan bütün davranışlarımız modellenebilir, öğretilebilir ve değiştirilebilir. Hangi konuda nelerin işe yarayabileceği ise öğrenilmiş bilgilerin davranışlara aktarılması ile mümkün olabilmektedir. Bunun içinde öğrenmek, uygulamak ve bilginin farkında olmadığımız yeterlilik düzeyinde kullanılabilir olması gerekmektedir.

Muğla NLP ( Nöro Linquistic Programming ) ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla NLP ( Nöro Linquistic Programming ) tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla NLP ( Nöro Linquistic Programming ) başlıklı 1139 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın