• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla NLP Eğitimi

Muğla NLP Eğitimi
Muğla NLP Eğitimleri


Anne karnından itibaren aslında birey yaşadığı hiçbir şeyi unutmuyor. Bilinçaltına depolananların arasında kulağımıza okunan ezan, annemizin ilk ninnileri ve bunun gibi birçok bilgi mevcut. Yaşanan her olayın kayıt yeri belliyse ve kaydedildiği bir gerçekse o halde birey yaşadığı ve unuttuğunu sandığı birçok negatif olayı da bilinçaltına kaydeder. Bu negatif olaylar ve durumlar kişiyi hayat boyu etkiler ve kişi bunlardan etkilendiğinin çoğu zaman farkında bile olmaz.

Muğla NLP çok sayıda teknik üretip güçlü bir tatbik etme geleneğine sahipken aynı zamanda modeller, akış çizelgeleri, güdümsel sistemler, ilkeler ve varsayımlar ve dikkatle işlenmiş savlar ortaya atar. Bu düşünce ekolü ya da akademik taraftarlar topluluğu ayrıntıyı, nesnelliği, bilimsel metodu ve mantıksal sınamayı memnuniyetle karşılar ve özgün kavramların kesinliğini sürdürdükleri için kendileriyle gurur duyarlar. Bir sistem ya da sürecin en küçük parçası bir yaşam değişimi anlamına gelebilir ve böylesi davranışsal bir değişkenin araştırılması simya gibi motive edici olabilir.

Muğla NLP ile, daha iyi bir yaşam kalitesi yaratma yeteneğinizi çoğaltarak,  her bir yaşam deneyimi sayesinde kendinizi geliştirmeyi öğrenirsiniz.

Muğla NLP doğduğu günden beri, hakkında birçok tanım yapılmaktadır. NLP’nin tam olarak ne olduğu konusunda çeşitli kişiler tarafından yapılan araştırmaların ışığında ortaya değişik tanımlar çıkmıştır.

İnsanların bazıları geçmişteki kötü olaylara takılarak hayatlarını sürdürürler; bazılarıysa geleceğin kaygılarıyla mutsuz bir hayat yaşar. Muğla NLP, insana geçmişten ders alarak bugüne odaklanmayı ve geleceği planlamayı öğreten bir bilimdir. NLP'nin geçmişi temizleme teknikleri ile kişiler geçmişteki kötü olayların etkisinden kurtulup, hedef belirleme teknikleriyle de bir misyon ve vizyon belirleyerek geleceğe umutla bakarlar. Bu sayede de günlük hayatlarını daha pozitif yaşama şansına sahip olurlar.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla NLP Eğitimi başlıklı 2103 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın